Kategorie
Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Celkem hlasů: 3630
Nejnovější produkty

barva HETLINE  Forte 12kg

Naše cena: 740.90 Kč

Rukavice Maxi Flex velikost 7

Naše cena: 115.00 Kč

Hydroizolace

Lepenka v kýblu 20,4 kg dvojsložková

Výprodej

Cena:1385.00
Dostupnost:Skladem

Lepenka v kýblu 9,5 kg dvojsložková

Cena:660.70
Dostupnost:Na dotaz

gumoasfaltová hydroizolace 10 kg

Renovování a konzervování střešních krytin, provádění bezespárých střešních krytin vyztužených technickými tkaninami, provádění protivlhkostních izolací hrubých podlah sklepů, garáží, teras, balkónů a k ochraně podzemních částí budov před vlhkostí.

Cena:312.00
Dostupnost:Na dotaz

hydroizolace Aqua Blocker 14kg

Hydroizolační nátěr Aqua Blocker. Pro bezpečnou a trvalou izolaci, odpovídající DIN 18195, proti zemní vlhkosti a tlakové vodě částí staveb, které jsou ve styku se zeminou. Bez obsahu bitumenu, vody i rozpouštědel. Po zaschnutí vytváří vodotěsný povlak, který přemosťuje trhliny až 10 mm. Výrobek je odolný vůči betonu agresivní podzemní vodě.Odstín:sv.šedá.

Cena:2980.00
Dostupnost:Na dotaz

hydroizolace Den Braven S-T8  7kg

Pro hydroizolace zděných, betonových, železobetonových konstrukcí, lehčených betonů, na potěry, mazaniny, omítky, zdicí materiály z pálených cihel, desky CETRIS a sádrokartonové konstrukce. Tekutá lepenka je trvale pružná dvousložková hydroizolační těsnicí hmota, vhodná pod dlažby balkónů, teras a lodžií. Určena na hydroizolace pod obklady a dlažbu v koupelnách, bazénech nebo vodních nádržích na užitkovou vodu.

Cena:401.70
Dostupnost:Na dotaz